infolinia
Laserowej Korekcji Wzroku

607 668 022

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wrocław, grudzień 2020

Drodzy Państwo,

„W zdrowym ciele – zdrowy duch”, „tylko w chorobie ceni się zdrowie” czy „kto zdrowia nie szanuje, ten na starość żałuje”. Te trzy staropolskie przysłowia w 2020 roku stały się niestety bardzo aktualne. Chyba jak nigdy przedtem. Mijające 12 miesięcy dla wszystkich z nas było czasem niezwykle trudnym, ze względu na pandemię koronawirusa, która nagle i niespodziewanie całkowicie odmieniła nasze dotychczasowe życie.
Pandemia uświadomiła nam jednak, że powtarzane przez nasze babcie i dziadków powiedzenie, iż zdrowie jest w życiu najważniejsze, sprawdza się w pełni. Trudny czas miał też przede wszystkim również wielki wymiar pozytywny. Wspólnie po raz kolejny dostrzegliśmy to, co jest najistotniejsze. Dzięki olbrzymiej pasji i zaangażowaniu osób zatrudnionych w naszej klinice, udało się wypracować szereg standardów, które pozwoliły nieprzerwanie przyjmować Państwa, czyli naszych pacjentów, nieść Wam pomoc, abyście mogli odzyskać dobry wzrok. Zapewniamy, że nawet w największym kryzysie, to zawsze Państwo będziecie dla nas najważniejsi. Z tego założenia wychodzimy już od 20 lat, lecząc wzrok tysięcy pacjentów.
Dlatego wspólnie z Państwem z nadzieją patrzymy w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że nadchodzący magiczny czas świąt Bożego Narodzenia przyniesie wyłącznie wielką moc niezapomnianych chwil radości. Chwil spędzonych w gronie rodziny i najbliższych, przy pięknie udekorowanym stole i rozświetlonej choince z masą prezentów pod nią. Tego każdemu z osobna i wszystkim Państwu razem życzymy. Widzimy też, że wielka energia, jaka drzemie w naszym personelu, współpracownikach, partnerach, pozwala abyście Państwo nadal nam ufali i wspólnie z nami chcieli zmieniać swoje życie na lepsze.
Z całego serca przesyłamy więc życzenia spokoju, radości, pogody ducha i po prostu pięknych świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze. Zaś w Nowym Roku życzymy realizacji postanowień noworocznych, finalizacji nawet najtrudniejszych zadań i spełnienia się najskrytszych marzeń. I oczywiście zdrowego ciała i ducha! Z naszą kliniką to na pewno się uda!

Zarząd Wrocławskiego Eye Laser Center wraz z całym Zespołem