infolinia
Laserowej Korekcji Wzroku

607 668 022

  Sprawdź jaka metoda korekcji jest dla Ciebie najlepsza.

Pomożemy Ci skutecznie, trwale i w bezpieczny sposób pozbyć się wady wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku znacznie poprawia jakość życia. Pozwala na nowo wyraźnie widzieć świat, uprawiać sport, bez przeszkód rozwijać karierę zawodową itp. Wielu pacjentom powraca wiara w siebie i życiowy entuzjazm.

Więcej

Zaćma jest chorobą, która polega na postępującym, bezbolesnym mętnieniu soczewki oka. Pojawia się zazwyczaj w wieku dojrzałym, ale może wystąpić wcześniej – jako choroba wrodzona, powikłanie cukrzycy, na skutek stosowania sterydoterapii lub po urazie oka Zaćma jest chorobą, która polega na postępującym, bezbolesnym mętnieniu soczewki oka. Pojawia się zazwyczaj w wieku dojrzałym, ale może wystąpić wcześniej – jako choroba wrodzona, powikłanie cukrzycy, na skutek stosowania sterydoterapii lub po urazie oka Zaćma jest chorobą, która polega na postępującym, bezbolesnym mętnieniu soczewki oka. Pojawia się zazwyczaj w wieku dojrzałym, ale może wystąpić wcześniej – jako choroba wrodzona, powikłanie cukrzycy, na skutek stosowania sterydoterapii lub po urazie oka

Więcej

Ortokorekcja jest nieinwazyjną i odwracalną metodą korekcji krótkowzroczności, w której używane są twarde soczewki o specjalnej geometrii, powodujące zmiany kształtu rogówki. Ortokorekcja w 70% przypadków stabilizuje lub znacznie hamuje postępującą krótkowzroczność.

Więcej
REJESTRACJA:

REJESTRACJA/ INFORMACJA:
tel.: 71 344 80 80,
tel.: 71 790 00 30,
e-mail: info@eyelaser.pl
ul. Oławska 9 Wrocław, Dolny Śląsk

Godziny przyjęć

PONIEDZIAŁEK: 9.00 – 20.00
WTOREK: 9.00 – 19.00
ŚRODA: 9.00 – 17.00
CZWARTEK: 9.00 – 17.00
PIĄTEK: 9.00 – 17.00

Działamy na rynku od 1999 roku.

Jako pierwsi na Dolnym Śląsku wprowadziliśmy technologię wykonywania zabiegów korekcji wady wzroku metodą LASIK (laserowa korekta). Nasza placówka dysponuje wysokiej klasy sprzętem do wykonywania zabiegów okulistycznych.

What our patients say

Aktualności

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical
Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

Blog

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical
Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

zabieg usunięcia zaćmy na NFZ

Leczymy zaćmę na NFZ

Leczymy Zaćmę na NFZ, sympatyczny i profesjonalny personel zapewni komfortowe warunki i satysfakcję z dobrego wzroku, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę. Więcej informacji na temat zabiegów usunięcia zaćmy wykonywanych w naszej klinice znajdziesz tutaj <<