infolinia
Laserowej Korekcji Wzroku

607 668 022

REJESTRACJA:

REJESTRACJA/ INFORMACJA:
tel.: 71 344 80 80,
tel.: 71 790 00 30,
e-mail: info@eyelaser.pl
ul. Oławska 9 Wrocław, Dolny Śląsk

Godziny przyjęć

PONIEDZIAŁEK: 9.00 – 20.00
WTOREK: 9.00 – 19.00
ŚRODA: 9.00 – 17.00
CZWARTEK: 9.00 – 17.00
PIĄTEK: 9.00 – 17.00

Działamy na rynku od 1999 r.

Pierwsi na Dolnym Śląsku wprowadziliśmy technologię wykonywania zabiegów korekcji wady wzroku metodą LASIK (laserowa korekta). Nasza placówka dysponuje wysokiej klasy sprzętem do wykonywania zabiegów okulistycznych.

Polecane zabiegi

Zapoznaj się z naszą ofertą leczenia.

W naszej klinice rocznie wykonujemy ponad 1000 zabiegów laserowej korekcji wzroku. Korygujemy laserowo wszystkie wady wzroku: krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Z naszą pomocą możecie pożegnać się raz na zawsze z wadą wzroku i cieszyć się życiem bez okularów czy soczewek.

Więcej

Zaćma jest chorobą, która polega na postępującym, bezbolesnym mętnieniu soczewki oka. Metody leczenia zaćmy tak bardzo rozwinęły się w ostatnim czasie, że obecnie podczas jednego zabiegu lekarze w naszej klinice usuwają zaćmę i jednocześnie wszczepiają nową, sztuczną soczewkę korygującą wady wzroku.  

Więcej

Ortokorekcja jest nieinwazyjną i odwracalną metodą korekcji krótkowzroczności, w której używane są twarde soczewki o specjalnej geometrii, powodujące zmiany kształtu rogówki. Ortokorekcja w 70% przypadków stabilizuje lub znacznie hamuje postępującą krótkowzroczność.

Więcej

Opinie naszych pacjentów

Aktualności

badanie wzroku, voucher na dzień babci i dziadka

Prezent na dzień Babci i Dziadka Voucher na badanie wzroku

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami!  To czas, w którym możemy okazać naszym bliskim wdzięczność za wszelką miłość, mądrość i wsparcie, jakie od nich otrzymaliśmy.  W naszej klinice istnieje możliwość zamówienia VOUCHERA prezentowego na konkretną usługę np. kompleksowe badanie wzroku lub na wybraną kwotę. Skontaktuj się z...

Więcej

Niższe ceny na zabiegi laserowej korekcji wzroku

Drodzy pacjenci, przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną na zabiegi laserowej korekcji wzroku. Obniżyliśmy ceny zabiegów o 200 zł. Oferta specjalna dotyczy wszystkich metod laserowej korekcji wzroku: LASIK, LASEK, FEMTO - LASIK, SMILE i obowiązuje od 22.11.2023r. do 31.12.2023r. ...

Więcej