infolinia
Laserowej Korekcji Wzroku

607 668 022

Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony eyelaser.pl, nie dotyczą witryn, do których można przechodzić ze strony eyelaser.pl. Po opuszczeniu strony eyelaser.pl prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.

Korzystając ze strony eyelaser.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Firma Wrocławskie Eye Laser Center sp.z o.o. zarządzająca stroną eyelaser.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą Wrocławskie Eye Laser Center sp.z o.o. poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane przez firmę Wrocławskie Eye Laser Center sp.z o.o. do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona eyelaser.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę Wrocławskie Eye Laser Center sp.z o.o. jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny eyelaser.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).

W przypadku chęci zmiany bądź usunięcia danych osobowych, należy skontaktować się pod adres e-mail info@eyelaser.pl bądź telefonicznie 71 344 80 80.

Firma Wrocławskie Eye Laser Center sp.z o.o. dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona eyelaser.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.